SAMSUN
DİŞHEKİMLERİ ODASI

YÖNETİM

Yönetim Kurulu

Dt.Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(Başkan)

Dt.Ali Ekrem DOĞAN
(2.Başkan)

Dt.Erman ÜRER
(Genel Sekreter)

Dt.H.Emre HARBALIOĞLU
(Sayman)

Prof.Dr.Şafak KÜLÜNK
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Dt.Ender ÖZSOY
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Dt.Alper DİLEK
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Dt.Can SEYHAN
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Dt.Özlem DANACI TAŞÇI
(Yönetim Kurulu Üyesi)

Denetleme Kurulu

Dt.Kemal ERYILMAZ
(Denetleme Kurulu Başkanı)

Dt.Mustafa Sabri CEYLAN
(Denetleme Kurulu Üyesi)

Dt.Necat DİLAVER
(Denetleme Kurulu Üyesi)

Disiplin Kurulu

Dt.Ayşe ÇADIR
(Disiplin Kurulu Başkanı)

Dt.Talat GEVEZ
(Disiplin Kurulu Raportörü)

Dt.Ali ALEMİSOĞLU
(Disiplin Kurulu Üyesi)

Dt.Melih TURGUT
(Disiplin Kurulu Üyesi)

Dt.Filiz ÇETİNKAYA ERKAYMAZ
(Disiplin Kurulu Üyesi)

Kongre Delegeleri

Dt.Abdullah İLKER
(Kongre Delegesi)

Dt.Ali ŞENER
(Kongre Delegesi)

Dt.İsmail ALTINÖRS
(Kongre Delegeleri)

Dt.Savaş ALBAYRAK
(Kongre Delegesi)

Dt.Köksal PİYADE
(Kongre Delegesi)

Dt.Rıfat Cenker SENCER
(Kongre Delegesi)

Ali KURU
(Kongre Delegesi)

Komisyonlar

Dt.Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(Kadın Dişhekimleri Komisyonu)

Dt.Alper DİLEK
(Genç Dişhekimleri Komisyonu)

Dt.Özlem DANACI TAŞÇI
(Kamuda Çalışan Dişhekimleri Sorunları ve Özlük Hakları Komisyonu)

Dt.Ender ÖZSOY
(Serbest Çalışan Dişhekimleri Komisyonu)

Dt.Erman ÜRER
(Sosyal İşler Komisyonu)

Doç.Dr.Şafak KÜLÜNK
(Eğitim ve Bilimsel Danışma Komisyonu)

Dt.Hakkı Emre HARBALIOĞLU
(Öğrenci Komisyonu)

Dt.Can SEYHAN
(Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Komisyonu)

Dt.Ali Ekrem DOĞAN
(İl ve İlçe Temsilciliği Komisyonu)

İl ve İlçe Temsilcileri

Dt.H.Emre HARBALIOĞLU
(Atakum İlçe Temsilcisi)

Dt.Savaş ALBAYRAK
(Amasya İl Temsilcisi)

Dt.Ercüment ÇAYCI
(Amasya İli Temsilcisi)

Dt.Abdullah TÜRK
(Boyabat İlçe Temsilcisi)

Dt. Bülent SUSAM
(Merzifon İlçe Temsilcisi)

Dt.Mustafa Sefa BİÇER
(Suluova İlçe Temsilcisi)

Dt.Rıfat Cenker SENCER
(Sinop İli Temsilcisi)

Dt. Filiz ÇETİNKAYA ERKAYMAZ
(Ayancık İlçe Temsilcisi)

Dt. Burak Erdem KALAFAT
(Gerze İlçe Temsilcisi)

Dt.Erman ÜRER
(Atakum İlçe Temsilcisi)

Dt.Fazlı KARTAL
(Vezirköprü İlçe Temsilcisi)

Dt.Alper DİLEK
(İlkadım İlçe Temsilcisi)

Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(İlkadım İlçe Temsilcisi)

Dt.Ali ALEMİSOĞLU
(Bafra İlçe Temsilcisi)

Dt. Hasan BAYRAKÇI
(Bafra İlçesi Temsilcisi)

Dt. Salih KUZGUN
(Çarşamba İlçesi Temsilcisi)

Dt. Neslihan AYDOĞDU
(Çarşamba İlçesi Temsilcisi)

Dt. Engin SEYHAN
(Terme İlçesi Temsilcisi)