SAMSUN
DİŞHEKİMLERİ ODASI

Samsun Dental Room

YÖNETİM

Yönetim Kurulu

Dt.Alper DİLEK
(Başkan)

Dt.Ali Ekrem DOĞAN
(2.Başkan)

Dt.Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(Genel Sekreter)

Dt.Talat GEVEZ
(Sayman)

Dt.Erman ÜRER
(Üye)

Doç.Dr.İlker KESKİNER
(Üye)

Doç.Dr.Şafak KÜLÜNK
(Üye)

Dt.Can SEYHAN
(Üye)

Dt.Tuncay SEVEN
(Üye)

Denetleme Kurulu

Dt.Kemal ERYILMAZ
(Başkan)

Dt.Ali ALEMİSOĞLU
(Üye)

Dt.Savaş ALBAYRAK
(Üye)

Disiplin Kurulu

Dt.Muammer ERTAN
(Başkan)

Dt.Hanife YAPICI
(Raportör)

Dt.Rıza İNAN
(Üye)

Dt.Murat KAYNAROĞLU
(Üye)

Dt.Ayşe ÇADIR
(Üye)

Kongre Delegeleri

Dt.Abdullah İLKER
(Kongre Delegeleri)

Dt.Ali ŞENER
(Delege)

Dt.İsmail ALTINÖRS
(Kongre Delegeleri)

Dt.Muammer ERTAN
(Kongre Delegeleri)

Dt.Suat SEMİZ
(Kongre Delegeleri)

Dt.Köksal PİYADE
(Kongre Delegeleri)

Dt.Tuncay SEVEN
(Kongre Delegeleri)

Komisyonlar

Dt.Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(İl ve İlçe Temsilcileri Komisyonu)

Dt.Alper DİLEK
(Kamuda Çalışan Dişhekimleri Sorunları ve Özlük Hakları Komisyonu)

Dt.Talat GEVEZ
(Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Komisyonu)

Doç.Dr.İlker KESKİNER
(Bilimsel ve Eğitim Komisyonu)

Dt.Erman ÜRER
(Sosyal İşler Komisyonu)

Doç.Dr.Şafak KÜLÜNK
(Genç Dişhekimleri ve Öğrenci Kolu Komisyonu)

Dt.Can SEYHAN
(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Komisyonu)

Dt.Ali Ekrem DOĞAN
(Sergi Fuar Komisyonu)

Dt.Tuncay SEVEN
(Sahte Dişhekimleri İle Mücadele Komisyonu)

İl ve İlçe Temsilcileri

Dt.Ali ALEMİSOĞLU
(Bafra İlçe Temsilcisi)

Dt.H.Emre HARBALIOĞLU
(Atakum İlçe Temsilcisi)

Dt.Bahtiyar İNCE
(Altınordu İlçe Temsilcisi)

Dt.Savaş ALBAYRAK
(Amasya İl Temsilcisi)

Dt. M.Kamil GÜVEN
(Alaçam ilçe Temsilcisi)

Dt.Alper DİLEK
(İlkadım İlçe Temsilcisi)

Dt.Rıfat Cenker SENCER
(Sinop İli Temsilcisi)

Dt. Filiz ÇETİNKAYA ERKAYMAZ
(Ayancık İlçe Temsilcisi)

Dt.Abdullah TÜRK
(Boyabat İlçe Temsilcisi)

Dt. Burak Erdem KALAFAT
(Gerze İlçe Temsilcisi)

Dt. Hulusi Ertan SARIKAYA
(Ünye İlçesi Temsilcisi)

Dt.Şule Şöhret DÖNMEZ
(Ünye İlçesi Temsilcisi)

Dt. A.Cevat ERASLAN
(Fatsa İlçesi Temsilcisi)

Dt.Murat KAYNAROĞLU
(Ordu İl Temsilcisi)

Övgü TUNÇDEMİR EYÜBOĞLU
(İlkadım İlçe Temsilcisi)

Dt. Hasan BAYRAKÇI
(Bafra İlçesi Temsilcisi)

Doç.Dr.İlker KESKİNER
(Atakum İlçe Temsilcisi)

Dt. Salih KUZGUN
(Çarşamba İlçesi Temsilcisi)

Dt. Neslihan AYDOĞDU
(Çarşamba İlçesi Temsilcisi)

Dt. Engin SEYHAN
(Terme İlçesi Temsilcisi)

Dt.Ercüment ÇAYCI
(Amasya İli Temsilcisi)

Dt. Bülent SUSAM
(Merzifon İlçe Temsilcisi)