SAMSUN
DİŞHEKİMLERİ ODASI
 

15.KARADENİZ BAHAR SEMPOZYUMU


Bu yıl 15.sini düzenleyeceğimiz Karadeniz Bahar Sempozyumu için çalışmalarımıza aylar öncesinden büyük bir heyecanla başladık. Bu yıl 19 Mayıs'ın 100. yılını da kutladığımız şehrimizde daha anlamlı ve katılımcısı yüksek bir sempozyum gerçekleştirebilmek için yönetim kurulu ve eğitim komisyonu olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz .

Öncelikle sempozyum yerinin daha büyük ve konuklarımızı daha rahat ettirecek bir yer olmasını hedefledik. Bunun için yaptığımız araştırmalarda en uygun yerin Sheraton Grand Samsun Hotel olduğuna karar verdik ve onlarla çalışmaya başladık. Katılımcı hocalarımızın programımızda çok büyük önemi olduğunun bilinci ile aylar öncesinden hocalarımız ile konuşup tarih konusunda netleştik. Farklı birçok konuyu sizlerle paylaşacağımız bir sempozyum hazırlamaya çalıştık. Bunun için kurduğumuz Eğitim Komisyonu ve tabii firma yetkilisi arkadaşlarımızla beraber bilimsel programımızı oluşturduk. 11 oturum hazırladık sizler için. Konuşmacı olan hocalarımız, kurs için gelen hocalarımızla tüm ayarlamaları yaptık. Bir oturumumuzu 19 Mayıs'ın 100. yılını kutlamak için ayırdık. Firmalarımız olmadan böyle bir organizasyon düşünülemezdi. Onlarla yaptığımız toplantılarda fikir alışverişinde bulunduk. Onların da istek ve önerilerini ön planda tutarak fuar alanımızı hazırlamaya çalıştık. 25 standı olan 5'i sponsor toplam 21 firma ile 500 metrekare stand alanında sizlerle buluşabilmek için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Ayrıca düzenlediğimiz 2 adet kursumuz için de firmalar ile çalışma yaptık. Farklı bir yüzle sizinle buluşabilmek için biz aralıksız çalışmalara devam ediyoruz. Umarım sizler de 20 -21 Nisan tarihini hemen ajandanıza not ettiniz ve bu heyecanı bizimle birlikte yaşayacaksınız .Her güzel şeyin paylaşıldıkça arttığını bildiğimiz için sizlerle bir arada olmak bizim için büyük bir mutluluk olacak.

20 -21 Nisan'da Sheraton Grand Samsun Hotel’de sizleri yönetim kurulu ve organizasyon komitesi olarak bekliyoruz. 100.yılını kutladığımız 19 MAYIS ruhuna yakışır bir şekilde sizleri ağırlayabilmek ve şehrimizi dışarıdan gelen misafirlerimize en iyi şekilde tanıtmak ve bilimsel anlamda doyurucu bir haftasonu geçirebilmek için biz çalışmalara devam ediyoruz.

 

20 -21 Nisan’da görüşmek üzere.

Her konuda görüş ve  önerilerinizi bekliyoruz...

 

 

Dt.Övgü TUNÇDEMİR